Ułatwienia dostępu

Szczecin Jazz wspiera Regionalną Fundację Walki z Rakiem

jazz zapowiedz

Szczecin Jazz wspiera Regionalną Fundację Walki z Rakiem

Z wielką przyjemnością informujemy, że jeden z koncertów tegorocznego, międzynarodowego festiwalu muzycznego Szczecin Jazz, który odbędzie się 8 marca, w całości dedykowany jest kobietom zmagającym się z problemami onkologicznymi, a dochód z tego koncertu zasili Regionalną Fundację Walki z Rakiem, działającą przy Zachodniopomorskim Centrum Onkologii.

Jeśli więc ktoś szuka niebanalnego prezentu na Dzień Kobiet i chciałby połączyć przyjemność słuchania dobrej muzyki na żywo z finansowym wsparciem działań naszej Fundacji – to  bilety na koncert w ramach Szczecin Jazz będą idealnym rozwiązaniem.

Szczecin Jazz dla Kobiet to wieczór pełen emocji z udziałem muzyków z  Wysp Kanaryjskich oraz rewelacyjnej wokalistki Dorrey Lin Lyles. Podczas wieczoru w pięknej sali hotelu Courtyard by Marriott przewidziane jest także wiele atrakcji i niespodzianek, ale przede wszystkim: jazz z Wysp Kanaryjskich w wykonaniu Dorrey Lin Lyles. Koncert poprowadzi Ania Giniewska i prof. Jerzy Sieńko.

Jazz z Wysp Kanaryjskich czyli band festiwalu Canarias Jazz & Mas, którego liderem jest saksofonista i aktywista muzyczny Miguel Ramirez. Ten sześcioosobowy zespół z kanaryjską wokalistką Miriam Fleitas „zabierze” nas ze sobą prosto na słoneczne plaże wyspy Gran Canaria.

Dorrey Lin Lyles – amerykańska wokalistka dobrze znana szerszej publiczność z przeboju „Its Raining Men”. Artystka już przeszło dwadzieścia lat współtworzy kultową grupę The Weather Girls. W swojej solowej karierze łączy gospel z bluesem, soulem i jazzem. Jest laureatką prestiżowej nagrody McDonald’s Gospelfest Award. Współpracuje z muzykami z całego świata, a koncerty z jej udziałem porywają publiczność w każdym wieku.

Koncert rozpocznie się 8 marca o godz. 19.00 w hotelu Courtyard by Marriott w Szczecinie.

Bilety, z których dochód wesprze Regionalną Fundację Walki z Rakiem działającą pmożna nabyć na stronie internetowej: https://bilety.fm/pl/muzyka/8173-szczecin-jazz-dla-kobiet-courtyard-by-marriott-szczecin.html?fbclid=IwAR07PubrRSTjc1XnigKiz6wNQH_ySSDJvtUeXJsBTNTeDN2_w3uMj9kFnxw