Ułatwienia dostępu

„SOS”- Synergia w Onkologii Szczecin 2024

baner sos 1

„SOS”- Synergia w Onkologii Szczecin 2024

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii w Szczecinie zaprasza do udziału już w drugiej edycji wyjątkowego spotkania naukowego „SOS – Synergia w onkologii”, które odbędzie się  10 maja 2024 roku w Szczecinie.

Naszą ideą jest stworzenie na Pomorzu Zachodnim takiego modelu opieki koordynowanej, który pozwoli pacjentom onkologicznym przejść przez cały proces leczenia od momentu postawienia diagnozy aż do monitorowania efektów terapii bezpiecznie i w zaufaniu. Jako jedyne w regionie Centrum Onkologii chcemy świadomie i odpowiedzialnie wykorzystywać wszystkie możliwe, dostępne narzędzia, by stale poprawiać wyniki leczenia i podnosić jakość opieki nad pacjentem.

Druga edycja konferencji „SOS – Synergia w onkologii” to kolejny krok, który możemy wspólnie wykonać, realizując w praktyce idee koordynowanej opieki nad pacjentem onkologicznym. Zapraszamy do wyruszenia z nami w tę drogę – z korzyścią dla tych, którzy w diagnozie onkologicznej potrzebują leczenia, a także realnego wsparcia nie tylko w systemie, ale przede wszystkim w ludziach, kierujących się w swojej pracy dobrem pacjenta, empatią i otwartością na nowe rozwiązania.

Dziękując za okazane nam zaufanie i udział w ubiegłorocznej konferencji, serdecznie zapraszamy na kolejną edycję przedstawicieli wszystkich zawodów medycznych oraz środowisk naukowych. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Strona do rejestracji: https://sosszczecin.pl/

Program konferencji: https://onkologia.szczecin.pl/wp-content/uploads/2024/05/sos2024program.pdf