Ułatwienia dostępu

Pożegnanie Naczelnej

naczelna pozegnanie

Pożegnanie Naczelnej

33 lata  – tyle w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii w Szczecinie przepracowała Pani Monika Mucho. Dziś pożegnała się z załogą szpitala odchodząc na emeryturę ze stanowiska Pielęgniarki Naczelnej ZCO. Słowa wdzięczności za lata pracy skierowali w jej stronę m.in. dyrektor ZCO, Adrian Sikorski, zastępcy dyrektora oraz obejmująca po Pani Monice stanowisko Naczelnej Jolanta Dynarska.

Nie zabrakło podziękowań za współpracę ze strony załogi, były kwiaty, tort, ale też łzy wzruszenia.  W przyszpitalnym parku w uznaniu zasług Pani Moniki i trudu włożonego w pracę w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii posadziliśmy krzew magnolii.

Pani Moniko – z całego serca dziękujemy za każdy rok pracy z 33 lat z pacjentami onkologicznymi i życzymy wspaniałego czasu bez stresu, za to w pełni zdrowia i w szczęściu!

Obowiązki Naczelnej Pielęgniarki oraz Zastępcy Dyrektora do spraw Pielęgniarstwa od 1 kwietnia obejmie Jolanta Dynarska, magister pielęgniarstwa, specjalistka opieki długoterminowej, z 30-letnim doświadczeniem pracy w polskiej i hiszpańskiej służbie zdrowia. W pracy kieruje się przede wszystkim dewizą właściwego szacunku, maksymalnej pomocy oraz wsparcia, na jakie pacjenci mogą liczyć przy obecnym stanie wiedzy i nowoczesnych metodach opieki. W swojej karierze zawodowej wyróżniona została m.in. nagrodą Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran „Zasłużeni dla Leczenia Ran 2022”. Finalistka VI edycji konkursu Swedish Queen International „Queen Silvia Nursing Adwars 2021”. Życzymy powodzenia i satysfakcji płynącej z nowych wyzwań!