Ułatwienia dostępu

Kalendarz profilaktyczny 2024

14

Kalendarz profilaktyczny 2024

Dla wszystkich tych, którzy właśnie doświadczają tych emocji towarzyszących diagnozie przygotowaliśmy wyjątkowy kalendarz „Wciąż żyjemy”  Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii na 2024 rok. Bohaterkami i bohaterami kalendarza są wspaniali, zwykli ludzie – pacjenci naszego szpitala, osoby, które zmierzyły się z chorobą nowotworową i zdecydowały się o niej opowiedzieć. Powstał z myślą o tych, którzy właśnie usłyszeli diagnozę: rak.

Projekt nie powstałby, gdyby nie radość życia, otwartość i gotowość do dzielenia się doświadczeniami naszych pacjentów – dziękujemy za zaufanie. Zdjęcia do kalendarza wykonała Anna Jazukiewicz (wobiektywieani.pl) – dziękujemy za wielkie serce i pasję, z jaką podjęłaś się tego zadania. Słowa podziękowania za bezinteresowną pomoc w realizacji i ogromną życzliwość kierujemy także w stronę wyjątkowych: Karoliny Szynkowskiej Make-up, Małgorzaty Narożnej (księgarnia Fika) oraz Klaudii Falkowskiej (Dunidekoracje).

Zdjęcia z kalendarza zostały wykorzystane do wystawy pod hasłem „Wciąż żyjemy”.  Wystawę można oglądać w holu Przyszpitalnej Poradni Onkologicznej (budynek nr 8)

Projekt zrealizowany przez Zachodniopomorskie Centrum Onkologii, został sfinansowany z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.