Ułatwienia dostępu

Dzień Kobiet z profilaktyką w SEC

warsztat 8 marca

Dzień Kobiet z profilaktyką w SEC

Nauka samobadania piersi i zdobycie wiedzy o profilaktyce nowotworowej – taki prezent w Dzień Kobiet zrobiły siebie Panie ze Szczecińskiej Energetyki Cieplnej. Panów też nie zabrakło – przyszli na warsztaty profilaktyczne, które zorganizowaliśmy wspólnie z Regionalną Fundacją Walki z Rakiem, w trosce o swoje partnerki – brawa dla Was za odpowiedzialną postawę! Trzeba przyznać, że to było wyjątkowe spotkanie, pełne rozmów i masy pytań, na które odpowiedzi cierpliwie udzielał lek. Norbert Szram z Oddziału Chirurgii Klinicznej Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii. W tym miesiącu z pracownikami SEC-u spotkamy się raz jeszcze, tym razem podczas zaplanowanego webinairu z psychoonkolog ZCO, Anną Kołodziejską, by porozmawiać o tym, jak wspierać siebie i najbliższych dotkniętych chorobą nowotworową.

Dziękujmy za zaproszenie!

Jeśli jesteście zainteresowani zorganizowaniem warsztatów profilaktycznych w swoim miejscu pracy lub szkole – prosimy o kontakt https://regionalna-fundacja.pl/

Warsztaty profilaktyczne odbywają się dzięki wsparciu przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego projektu „Profilaktyka, edukacja i promocja zdrowia w ZCO”