Ułatwienia dostępu

Dzień Kobiet w ZCO

dzien kobiet

Dzień Kobiet w ZCO

Dla naszych pacjentek – tych pozostających w trakcie leczenia oraz tych, które już leczenie zakończyły, mamy niespodziankę na Dzień Kobiet. Zapraszamy na naukę ćwiczeń oddechowych, które pomogą nam zmniejszyć stres i napięcie oraz instruktaż Nordic Walking. Na zajęcia najlepiej ubrać się  w wygodny strój sportowy. Nie trzeba przynosić ze sobą żadnego sprzętu – zapewniamy kijki do instruktażu NW. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowany zespół z naszego Ośrodka Rehabilitacji Psychospołecznej i Medycznej.

Rozpoczynamy Dzień Kobiet, 8 marca, o godz. 10.30 – nauką ćwiczeń oddechowych, a o godz. 12.30 zapraszamy na godzinny instruktaż Nordic Walking.

Zajęcia odbędą się w Ośrodku Rehabilitacji Psychospołecznej i Medycznej Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii przy ul. Strzałowskiej 27 (budynek naprzeciwko głównego wjazdu do szpitala).

Uwaga – na zajęcia obowiązują zapisy ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
Zapisywać się można pod adresem zco@onkologia.szczecin.pl

Wszystkim Paniom proponujemy jeszcze jeden prezent, który można sobie sprawić na Dzień Kobiet –  bezpłatną mammografię i cytologię. O tym, kto i w jaki sposób może skorzystać z programów profilaktycznych piszemy na naszej stronie internetowej: https://onkologia.szczecin.pl/profilaktyka/programy-profilaktyczne/