Jak do nas dojechać

Poniżej przedstawiamy informacje pomocne w zorientowaniu się jak można do nas dojechać.

1. Autobusem

Najwygodniej dotrzeć do nas autobusem linii 58. Przystanek początkowy Plac Rodła jest usytuowany przy hotelu RADISON SAS. Po około 19 minutach jazdy należy wysiąść na przystanku Rolna. Przystanek znajduje się bezpośrednio przy szpitalu, w odległości ok. 30 metrów od bramy wejściowej do Szpitala.

Można również skorzystać z autobusu linii 59. Przystanek początkowy Plac Rodła jest usytuowany w tym samym miejscu co dla linii 58. Po około 20 minutach jazdy należy wysiąść na przystanku Golęcino Szpital, następnie przejść ok 200 m w dół ulicą Strzałowską. Zaraz za kościołem po lewej stronie będzie brama wejściowa do Szpitala.


2. Tramwajem

Z dworca głównego PKP lub Autobusowego można do nas dojechać tramwajem linii 6 z przystanku Dworzec Główny. Jadąc w stronę przystanku końcowego Gocław należy wysiąść na przystanku Strzałowska po ok. 20 minutach. Tutaj można przesiąść się do autobusu linii 58, który zawiezie nas bezpośrednio pod szpital (1 przystanek, ok. minuty jazdy) lub przejść piechotą około 500m ulicą Strzałowską idąc niestety cały czas pod górę.

 

Aktualny rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Szczecinie (kliknij)

1_proc