Dbając o jakość opieki nad pacjentem w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii staramy się nieustanie podnosić standard świadczonych przez nas usług.Chcielibyśmy poznać Państwa opinię i doświadczenia związane z pobytem w naszym szpitalu. Zapraszamy do zgłaszania uwag dotyczących posiłków (pozytywnych i negatywnych) i wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej jakości żywienia w naszym szpitalu.
Państwa zgłoszenia będą miały realny wpływ na jakość żywienia i rozwój naszej jednostki.

