Różowy październik

W tym roku, ponownie, będziemy wspólnie walczyć na rzecz profilaktyki raka piersi w Szczecinie. Już 7 października kobiety przejdą ulicami naszego miasta w barwnym, różowym korowodzie Marszu Różowej Wstążki. Akcję adresujemy do wszystkich kobiet i ich rodzin, które doświadczyły choroby onkologicznej i wspólnie z nami chcą namawiać wszystkich do badan profilaktycznych. Chcemy razem przypominać, że wczesna diagnoza zwiększa szanse wyleczenia, a wcześnie wykryty rak to większe szanse na terapię zakończoną sukcesem.

Tegoroczny Marsz Różowej Wstążki, podobnie jak poprzednie edycje, współorganizuje Fundacja Możesz, Zachodniopomorskie Centrum Onkologii w Szczecinie, Filharmonia Szczecińska oraz Stowarzyszenie Amazonek AGATA w Szczecinie przy współpracy z Regionalną Fundacją Walki z Rakiem oraz pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Olgierda Geblewicza. Tegoroczny Marsz otrzymał też dofinansowanie z budżetu Pomorza Zachodniego.

Wszystkie informacje dotyczące trasy marszu i przewidzianych tego dnia atrakcji dla uczestniczek i uczestników będą publikowane na stronie wydarzenia: https://marszrozowejwstazki.pl/

Zapraszamy też do śledzenia FB wydarzenia: https://tiny.pl/cdx75

Bookmark the permalink.