Mammobus

Nam zawsze po drodze do zdrowia…

 

 

Misja badań mammograficznych wspiera naszą pracę na terenach, gdzie dostępność do przesiewowych badań mammograficznych jest znikoma.

Mammobusem dojeżdżamy do mieszkanek niewielkich miejscowości i wsi naszego województwa, oferując badanie profilaktyczne piersi w Mammobusie.

Posiadamy mammobus przystosowany do wykonywania badań mammograficznych wyposażony w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który zapewnia wygodę badania i co ważne konieczną intymność, tym samym cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

W czasie naszej 10-letniej działalności objazdowej, odwiedziliśmy wiele miejscowości w naszym województwie i przebadaliśmy ponad 100 tysięcy kobiet.

Nasze zaangażowanie w badania mammograficzne potwierdza ogromne zainteresowanie mieszkanek miast i wsi w województwie zachodniopomorskim, dotyczy przecież ważnego aspektu życia każdej kobiety.

W trakcie wizyty mammobusu w danych miejscowościach, każda kobieta otrzyma ulotki z informacją o profilaktyce w walce z nowotworem piersi oraz jedną ulotkę informującą, w jaki sposób prowadzić samobadanie piersi.

Dzięki tym działaniom, zwiększy się wiedza na temat samego powstawania nowotworu, sposobów i możliwości walki z nim, jak również zmniejszy się naszym zdaniem zjawisko karcinofobii (obawy przed chorobą nowotworową).

MAMMOBUS JEST DAREM POMORSKIEGO TOWARZYSTWA DOBROCZYNNEGO w SZCZECINIE.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną i techniczną.

Umiejętności i wiedza naszych pracowników, oparta wieloletnim stażem pracy i doświadczeniem zapewnia pełne bezpieczeństwo i fachowe wykonywanie usług medycznych.

Comments are closed.